www.karlshamn.se/vux

Hej!
Välkommen att boka en tid hos agneta andersson, studievägledare på vuxenutbildningen i Karlshamn!
Gymnasiekurser
Yrkesutbildningar
LÄRVUX, Särskild utbildning för vuxna
Utbildningar som genomförs via Leep AB

previous next

October 2019 Oct 2019

Sunday 13 October 2019 Sun 13 Sunday, October 13, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Monday 14 October 2019 Mon 14 Monday, October 14, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Tuesday 15 October 2019 Tue Today 15 Tuesday, October 15, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Wednesday 16 October 2019 Wed 16 Wednesday, October 16, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Thursday 17 October 2019 Thu 17 Thursday, October 17, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Friday 18 October 2019 Fri 18 Friday, October 18, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM

Saturday 19 October 2019 Sat 19 Saturday, October 19, 2019

4:00 AM
5:00 AM
6:00 AM
7:00 AM
8:00 AM
9:00 AM
10:00 AM
11:00 AM
YouCanBook.me IconPowered for FREE by YouCanBook.me